TUR ARAMA

HAKKIMIZDA

Doğa Keşfi  üç profesyonel dağcının birlikte oluşturduğu bir gezi organizasyonu grubudur. Grubun amacı doğaya ulaşmak isteyenlere rehberlik etmek, gezi organizasyonları oluşturmak ve bu etkinlikleri yaparken de doğayla uyum içerisinde hareket etmektir. Doğa Keşfi  aynı zamanda adrenalin sporlarının bir kaçına da rehberlik etmektedir; dağ kayağı, kış dağcılığı, kaya tırmanışını bunlara ekleyebiliriz. Ayrıca arama kurtarma faaliyetlerine de başta iki üyesi olmak üzere katılım sağlamaktadır. Merkezi Artvin’in Borçka ilçesidir.

Biz olabildiğince araçla seyahat etmek ve ettirmekten kaçınıyoruz, yürümenin hikmetini gördük, tanıdık, biliyoruz; makul sürelerde yürümek( bu biraz göreceli de olsa) ve bu yürüyüşleri yüksek dağ yamaçlarındaki alpin çayırlı patikalarda yapmak ya da buzul çağından kalma yaşlı ormanlarda yapmak insanın yüzünde engel olunmaz bir gülümseme var ediyor:) Ziyaretçileri bu doğa harikası rotalarda gezdirmek bizim hem işimiz hem de yaşam biçimimiz. Doğa turizminin sürdürüle bilirliği bizim için hayati önem taşımaktadır

Bizimle gezerseniz ne olur

Öncelikle bölgemizde olmak üzere en yeni rotalarda doğanın keyfini sürersiniz, bu rotaların sonunda doğayla uyumlu dağ evlerinde, köy pansiyonlarında, yöresel doğal ürünlerden ve yaban yemişlerinden tadarsınız. Doğu Karadeniz Dağlarını ve Kafkasların zirvelerini hem yaz hem de kış olarak feth edersiniz. Derin vadiler, zirvesi buzulla kaplı dağlar, deli nehirler, yaşlı ormanlar, bin bir çeşit çiçek ve farklı kültürleri tanırsınız, ve eğlenirsiniz, bizimle gezerken eğlenirsiniz.

acenta